tampoon 16.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere Dr. Seemen!
Minul selline juhtum...
Olen 17... Päevad muidu regulaarsed ja kõik korras...
Aga ükskord kui kasutasin tampooni, siis päevad jäid justkui poolikuks...
See oli päevade esimene päev, järgnevatel päevadel tuli ainult nn. vana verd...
Ja samuti ka järgmiste päevade ajal, mis algasid õige aegselt, kuid õiget verd ei tulnudki... Ja intiimpiirkond sügeles ka päevade vahelisel perioodil....
Et kas see kõik võib üldse omavahel seotud olla??? Ja kas nüüd ei saagi selliste palavate ilmadega ujumas käia, kuna tamoppni kasutada ei saa?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kasutage tampooni nii harva kui võimalik, siis selliseid probleeme ei tule.
dr. Seemen