prooviabrasioon 09.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Mulle tehti paar päeva tagasi prooviabrasioon ning 10 päeva pärast pean minema vastuse järgi. Haiglas aga unustasin küsida, et kas ma võin käia saunas ning tervisekapslis. Või mõjub kuumus halvasti?Tänan

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Peale abrasiooni pole soovitav 2 nädala jooksul käia ujumas ja vannis ning elada suguelu. Kuni veritsus püsib, pole soovitav ka kuum saun.
dr. Seemen