kondüloomid 08.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,kirjutasin juba korra teile oma probleemist,kondüloomid raseduse ajal.Ütlesite,et neid saab ravida ka raseduse ajal,kuid minu arst keeldub seda tegemast,mulle endale tundub aga et probleem läheb aina hullemaks.Ette tänades..

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kondüloome on võimalik raseduse ajal (ja eelkõige enne sünnitust ) eemaldada. See on vajalik, kui neid on tupes palju. Peitsimiseks kasutatavaid aineid raseduse ajal kasutada ei saa.
dr. Seemen