päevadega vastuvõtule 08.07.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
arstid kahtlustasid minu mehel gonorröa ja talle pandi tugev antibiootikumide kuur peale. Üsna pea hakkasin minagi endal midagi kahtlustama (voolus, sügelus, kipitus). Eile panin arstile aja ja sain järgmiseks esmaspäevaks, kuid õhtul kodus kalendrisse vaadates avastasin, et pühapäeval hakkavad mul just päevad. Kas nii on hoopiski mõtet arstile ennast näitama minna? Kas nii üldse läbivaatust tehakse? Aga kui aja ära ütlen siis ei tea,millal järgmise saan ja vahepeal võib haigus hullemaks minna.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Kui ühel partneritest on diagnoositud gonorröa, siis peavad antibiootikumi ravi tegema mõlemad partnerid. Menstruatsiooni aeg pole sobiv analüüside andmiseks . Soovitan siiski vastuvõtu ajal pöörduda, et saada vajalik ravi.
dr. Seemen