veelkord lastehaigusest ja rasedusest 18.06.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere dr Väli!
Suur tänu Teile vastuse eest! Siiski sooviksin teada, kuidas Teie poolt soovitatud alkaliseerivat tupeloputust tehakse ja kui tihti seda oleks vaja teha? Vabandan võhiklikkuse pärast.

suur tänu!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Kõige lihtsam viis on kasutada kummist klistiiriballooni (pirnikujulised,teravatipulise).Iga apteegi käsimüügist võib osta.Tõmmake selle ballooni reservuaar äsja valmistatud soodalahust täis ja viige ballooni teravam osa tuppe ja suruge reservuaari. Ise võiks istuda WC potil.Piisab 3-4 korrast nädalas.