Anorgasmia mehega 30.05.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20-aastane neiu ja suguelu elanud 2 aastat. Kordagi ei ole ma saanud partneriga orgasmi, isegi sellist tunnet ei ole, nagu oleksin sellele lähedal. Samas, ise olen suuteline vähese ajaga end vibraatoriga orgasmini viima ja nii isegi 5 korda järjest. Mees ütleb, et ma olen end vibraatoriga varem juba "ära rikkunud" ja ei ole enam võimeline tundma seda tunnet normaalselt st. mehega vahekorras olles või suuseksi abil. Kas see võib tõesti olla nii? mind see otseselt ei sega, et ma mehega lõpuni ei jõua,kuid ma arvan, et pikemas perspektiivis võib see suhtele kahjuks tulla - mees hakkab end ehk alavääristama jne. Tahaksin leida sellele lahenduse ja küsida ka ühtlasi,mida ma saaksin ära teha? vibraatorist loobuda? või on ehk mingit ravimit või kreemi mis muudaks mind tundlikumaks mehe suhtes?
Tänades, abipaluja

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Abipaluja!
Kõik Teie versioonid on õiged. Teie keha kuulub vaid Teile ja Te võite sellega teha, mis Teile meeldib.
Tundub, et vajaksite koos mehega seksoloogi abi seksuaaltehnika täiustamiseks partnersuhtes. Keegi ei ole sündides tart. Õppimine viib ikka elus edasi.
Kui tekivad suhteprobleemid partneriga, siis abistab Teid psühholoog. Soovitaksin Harri Küünarpuud.
Naistearst G.Litter