mure 14.05.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Minu mure on selline, et esineb väike kihelus/sügelus tupe piirkonnas.Väga häirivaks see pole veel kujunenud.Olen olnud kaks korda vahekorras ja peale neid ongi selline probleem.Kas tegu on mingi haiguse või seotud hoopis suguelu alustamisega?

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Soovitan siiski pöörduda naistearsti poole. Ilma Teid nägemata on raske vastata. Kihelus võib olla põhjustatud seenepõletikust , aga ka näiteks allergilisest reaktsioonist jne.
Tervitades Aire Sekavin