günekoloog 30.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tervist!Vabandan tülitamise pärast,minu küsimus on lühike ja konkreetne.Kas enne esimest vahekorda astumist peaks külastama naistearsti?Äkki oskate soovitada mõnda head kohta Tallinnas,kus saaks günekoloogi tasuta külastada?Suur tänu!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija !
Targema inimesega, professionaalse ja kaasaegse koolitusega naistearstiga, on alati meeldiv ja kasulik kohtuda.
Soovitan Tallinnna Keskhaigla noortekabinetti.
Naistearst Galina Litter,