Marveloni tabletid 30.05.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen kasutanud Marveloni tablette juba 5 aastat ning viimasel ajal (pool aastat) on vahetult peale tableti võtmist iiveldus tunne ja paha olla.

Ja kui olen unustanud tabletti võtmast (paar tundi)siis hakkab selja alaosa valutama ja peale tableti võtmist kaob valu mõne aja pärast ära!

Olen kõik ära kannatanud sest olen alles 21 ja ei soovi veel rasestuda.

Kas need sümptomid võivad olla tableti võtmisest ja kas ma peaksin need tabletid mõne teise vastu vahetama ja mille vastu oleks kasulik neid vahetada?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija !
Teie otsustate oma elukvaliteedi. Kui Teil on kaebused, pöörduge abi saamiseks kaasaegse koolitusega naistearstile.
5 aastat on pikk aeg pillide tarvitamisel ja tõstab teatud riske.
Naistearst G.Litter,