Mure nahaga. 20.05.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Lp doktor Liiv.

Vabandan, et tülitan, kuid esmapilgul tühisena tundunud mure on muutunud üsna probleemseks. Nimelt tekkis mul käevarrele üks kuu aega tagasi mädase sisuga 4 pisikest punni, mis hirmsasti sügelesid. Esmapilgul tundus see tühine, ravisin seda Bitneri palsami ja Elizabeth Ardeni 8 hour Creamiga ning punnid tundusid kaduvat. Nüüd on aga asi vägagi hulluks läinud. Nelja punni asemel on nüüd juba kestendav laik, mis kipub kuivama ja sügeleb hirmsasti. Aja puuduse tõttu pole kahjuks arsti vastuvõtule jõudnud, kuid ehk oskate oletada, mis see olla võib ning kuidas seda ravida. Loodan siiski, et see pole ohtlik

Ette tänades,

Maire

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Lugupeetud Maire!

Arvan, et arsti poole pöördumata see haiguskolle ei parane, sest tegemist on eksematiseerumisega (arvatavasti Bitneri balsamist, kuna see on tugevatoimeline vahend). Pealegi vajab täpsustamist see, millega oli algselt tegemist.

S.Liiv