väikesed valged vinnid sugutil 16.03.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 16-aastane ja vahekorras pole olnud. Probleem: Eesnahk on kogu suguti ulatuses kaetud nahavärvist veidi heledamate pisikeste vinnidega. Need ei erita midagi ega ka sügele. Kas see on mõni haigus või normaalne nähtus? Kuhu peaksin pöörduma(Tallinn)?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Peaksite pöörduma naha-ja suguhaiguste arsti vastuvõtule.Tallinnas töötab rohkem kui paarkümmend vastava eriala spetsialisti ja arsti valik on loomulikult Teie kui patsiendi otsustada.