Kummaline punn 26.12.13 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kas oskate öelda, mis see pildi järgi on ... see on mingi 3-4mm lai ja 2mm kõrge ... umbes aasta aega on olnud, aga nüüd on tal selline punane ring ka ümber ja vajutades valus...

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Väga kahju, aga pilt ei ole Teie kirjaga kaasa tulnud ja ma ei saa seda näha.
Igasugustesse uudismoodustistesse tuleb suhtuda ettevaatusega. Soovitan kahtlast punni kindlasti arstile näidata. Kui nahaarsti juurde on järjekord pikk, siis võib punni näidata ka perearstile, kes otsustaks, kas moodustis vajab edasist sekkumist või mitte.
Lugupidamisega,
Kristi Abram