Kare laik silma all 16.04.13 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Juba umbes aasta silma all punetav kare laik, mis vahel peaaegu kaob ja siis on jälle intensiivsem. Vahel on olnud seal ka punetav triip. Arvan, et peaks kontrollima seda, aga kelle poole pöörduda?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kui laik on olnud aasta ja ei ole selle aja jooksul spontaanselt kadunud, siis soovitan pöörduda nahaarsti vastuvõtule, kes teeks kindlaks, mis laadi probleemiga on tegu ja kas see vajab ravi. Nahaarstid võtavad vastu kõikides Eesti suuremates linnades.
Lugupidamisega,
Kristi Abram