juuste hõrenemine 11.09.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Lp. doktor! Mul on niisugune probleem, et u. 5 aastad tagasi põhiline osa minu juustest langesid välja. Kas on minged raviained, et neid tagasi pähe saada? Mulle öeldi et on niisugune kliinik Tallinnas , kus sellega tegeletakse. võib olla teie teate kus see asub?

Lugupidamisega Anna

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Lugupeetud Anna!

Juuste väljalangemise põhjuseid on mitmesuguseid. Ravi efektiivsuse eeltingimuseks on põhjuse väljaselgitamine .Mitte alati ei õnnestu tegelikku põhjust kindlaks teha, mistõttu ravitulemused võivad kesiseks jääda .Kahjuks ei saa Teile konkreetsemat nõu anda, kuna taoliseid keerukaid küsimusi ei ole võimalik interneti teel lahendada. Ka küsimuse teisele osale jään vastuse võlgu, kuna ei ole teadlik taolise kliiniku olemasolust. Võib olla peate silmas mõnda ravisuunitlusega kosmeetikasalongi, mille kohta minul informatsioon puudub.

Dermatoloog S. Liiv