Katkised kannad 16.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline mure, et minu kandadel kipuvad nahasse lõhed tulema. Mõned võivad minna väga sügavaks ning ei kasva eriti hästi kokku. Kandadel on nahk üpris paks ja see ilmselt soodustab kah nende lõhede teket. Aga mis võiks olla peamine põhjus selliseks asjaks ja mida selle vältimiseks teha või kelle poole pöörduda? Aitähh.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Pöörduda tuleks nahahaiguste arsti vastuvõtule. Kahjuks ei tea ma ei Teie vanust ega sugu ning kaasuvaid haigusi. Seetõttu ei saa ma Teile midagi täpsemalt vastata. Teile vajalikud ravimid on retseptiravimid.