Punetav nahk silmade ümber 29.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Minu probleem on punetav nahk silmaümbruses silma välisnurkades. Kui ma loputan nägu veega ja kuivatan, siis punetab veel tükk aega. Isegi tumedam pigmentatsioon on tekkinud silmade ümber. Kosmeetikavahendeid ei saa eriti kasutada. Mõnikord need nähud leevenduvad, kuid ma pole ise aru saanud, mis põhjustab seda punetust. Silmaarsti juures käisin ja silmadega on kõik korras.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Tegemist on nahahaigusega, arvatavasti atooplise ekseemiga. Raviks pöörduge nahaarsti poole.