nahk 27.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere!

MUl juba aastaid tekivad aeg aejalt väikesed villikesed nahal, mis kihelevad ja punetavad. need tekivad seljale, kaelale ja näole. Suvel on parem, talvel on olukord kehvem. Kõige rohkem häirib mind nende kihelemine. Need ei ole nagu kobaratena, vaid need on nagu üksikult.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Oleks mõistlik pöörduda sellel ajal kui Teie nahal on nimetatud villikesed arsti vastuvõtule, et saaks määratleda millega tegu on ja ordineerida õige ravi.