moodustis varbaküüne kokkupuute kohal nahaga 21.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Suure varba (parem jalg) vasakul pool lihaseline moodustis, kergelt valuline ja põletikus. Mingi aja jooksul ümbert moodustise eraldab nahka. Kord on proovitud ravida rohuga "Castellaan"? Nime kirjutades võin eksida.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kahjuks ei saa ma selle kirjelduse alusel midagi arvata. Peaksin Teid nägema.