nahk krobeline 02.12.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Minu 3 aastasel tydrukul on 2-e varbavaheline ala taiesti krobeline. Kuiv ,kova ja krobeline.Nyyd on ka paar lohet tekkinud sinna. Mis see olla voib ? Ja see on ainult yhe jala 2 varba vahel-rohkem pole.
Tanan . Nukker emme

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Raske on ilma nägemata midagi öelda. Tallinnas kesklinna lastepolikliinikus töötavad lastedermatoloogid. Pöörduge sinna või lihtsalt nahaarsti poole.