Väikesed villid peenisl ja tupel. 19.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Peale intensiivsemat seksi (pikemal perioodil - paar kolm päeva) tulevad peenise pea peale imeväiksed villid. Ei ole valulikud, kuid sügelevad vahetevahel (peenisepea punetab ka pisut), villid kaovad (paranevad) iseenesest u. nädalaga. Villid tulevad nii partneril kui minul (samal ajal) ... tulevad ja lähevad. Viimane kord olid u. 2 kuud tagasi ja siis nüüd jälle. Partner on kogu aeg sama olnud.
Milles võib asi olla? Kas on tegemist suguhaigusega või lihtsalt liigse hõõrdumisega?

Parimat

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Peaksin löövet nägema, alles seejärel saaksin rääkida põhjustest.