lööve peenisel 09.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Lugu siis selline. Olen 39.a. meesterahvas ja mu peenisele tuli suvel selline imelik laik. See on selline õrna nahaga, äärtest pisut kõrgem ja umbes 2 cm läbimõõduga. Algul arvasin, et haudumus, aga kuna pehmendavast salvist ravi ei saanud, siis see ikka ei ole. Abikaasal oli papilloomviirus, aga meie vahekorrad on alati vaid kondoomi kasutades. Abikaasa käis just kontrollis ja tal on kõik korras, mida kinnitasid analüüsid. Suvest siiani on see laik mul suurenenud. Saan aru, et pean minema arsti juurde, kuid paraku praegu viibin komandeeringus ja pole see võimalik. Kas tegu võib olla peenise vähiga?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kahjuks ei saa ma midagi öelda Teid nägemata. Soovitan vastuvõtule tulla.