Küüneseen? 29.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Minu mehel on mõlema jala väikese varba küüs peaaegu olematu - järel on vaid kitsas riba küünevalli ääres ja selles on näha nagu mustad täpikesed. Niisugused on küüned olnud juba nii kaua, kui ta mäletab... Millega võiks olla tegu?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Väikeste varvaste küüned on paljudel inimestel kas väga väikesed või peaaegu olematud. Seda loetakse normaalseks.