Mureks mingi suguhaigus 29.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Olen meesterahvas. Tekkis siin selline mure, et suguti otsast eritub mingit valget asja, samuti natuke ebameeldiv tunne on urineerimisel. Viimati olin vahekorras natuke üle kuu aja tagasi, millega siin tegemist võib olla?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tegemist on sugulisel teel leviva haigusega. Millega täpselt, näitavad analüüsid. Pöörduge arsti vastuvõtule!