Healoomuliste nahakasvajate eemaldamine. 06.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tervist! Minu näol ja kehal esineb igasuguseid, kõikvõimalikke (tüükad, näsad, igasugu sünnimärgid, käsnad ...) healoomulisi nahamoodustisi (kahjuks). Papilloome on mul paar aastat tagasi ära kõrvetatud ja üks suur sünnimärk ära lõigatud. Ma ei teagi, kust (millise arsti juurest) ma peaks peale hakkama, et neist ohutult vabaneda. Kas minna nahahaiguste arsti või hoopis kohe onkoloogi juurde? Olen 37 a. naine. Tänan!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Esmalt ikka nahahaiguste arsti juurde. Tema ütleb, millised moodustised ja millisel moel tulevad eemaldada.