Visiit 16.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

LP Dr. Airi Põder
Kui pikk järjekord on Teie juurde TÜKN kliinikus (kui panna näiteks täna aeg, millal oleks visiit) ja Kui palju on visiiditasu?
Kas kohale tulles saab aega kinni panna?

Teid ette tänades murelik tulevane patsient.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Järjekord minu vastuvõtule SA TÜK Nahahaiguste Kliinikus on tänase päeva seisuga 4.augustiks. Visiiditasu haigekassa poolt kindlustatud patsientidele on Ülikooli Kliinikumis 50 krooni.
Aega saab kinni panna nii registratuuri telefonil kui ka loomulikult kohale tulles.