heledad laigud 04.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

kuskil paar aastat tagasi tekkisid mu reitele nahast tunduvalt heledamad laigud.kuna olen suhteliselt tõmmu nahaga ,siis on need väga selgesti näha ja häirivad.kas tegemist on mõne nahahaigusega ja kas see on ravitav. laike iseenesest juurde rokem pole tulnud.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Haigusi, mille korral võivad tekkida valged laigud, on mitmeid. Seetõttu peab nahaarst Teid oma silmaga nägema, et dianoos panna.