Tere sain paar kuud tagasi dignoosi Mycoplasma genitalium hiljem tehti uus uriiniproov,näitas et korras näitajad aga peenise peal põletikune laik ja hiljuti jälle valu alakõhus ja pidev urineerimine5-8korda pöevas.14 mai pidin spermaproovi anda minema . 03.04.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere sain paar kuud tagasi dignoosi Mycoplasma genitalium uut uuriiniproovi andes olid näitajad korras aga hiljuti sagenes uuesti uriinil käimine 5-8korda päevas ja valu alakõhus,peenise peal veel põletikuline laik mis vist ei kaogi ära .14 mai lähen spermaproovi andma .

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

MG on täna üks kõige raskemini ravitav suguhaigus. Antud juhul tuleks korrata esmaskuse testi põletikule + MG testi + välistada sisemised põletikud sperma analüüsi ja vajadusel ka eesnäärme sekreedi uuringu alusel.