Pidev urineerimine 12.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus on selline, et kas urineerides võib koguaeg eesnaha eest ära võtta? Nimelt olen seda aastaid teinud ja nüüd tekkis probleem sellega, et pean üsna pidevalt vetsus käima, varem ei ole tähendanud, et vahel 2x tunnis vaja käia ja ei ole poisi pissimine, vaid korralik kogus. Vett joon ~1,5-3l päevas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun, er enamik mehi kuseb nii, et eesnahk on üle peenise pea tõmmatud. Kui kusemine on sagenenud, tuleks sele põhjused välja selgitada. Enamasti on põhjuseks mingit sorti põletik kusetraktis. Soodustada võibka ülejoomine.