Peenise vähene erutus 04.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure on selline, et viimasel ajal on probleem, et peenis ei lähe hästi kõvaks, kui läheb, siis ainult mõneks hetkeks ning seksi ajal vajub tihti ära, varem piisas kõvaks minemiseks ainult mõnest mõttest, kuid nüüd teisiti, milles võib probleem olla ja kuidas seda lahendada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjuseid selliste murede tekkeks on palju. Kui soovite lahendust, siis soovitan pöörduda noorte nõustamise kabinetti vastuvõtule.