Punetus,tundlikkus reie ja munandi juures 03.03.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Lisasin pildi.
Paar päeva tagasi tundsin,et reie ja munandi vahel on kōvad tükid.(Need on siis kogu punetuse all-pildil ka punetust näha).
Alguses tundlik ei olnud.Aga nüüd on punasemaks ja tundlikkumaks läinud.
Ise mōtlen,et äkki hōōrumisest.Käin tihti jooksmas.
Lähen kindlasti arsti juurde,aga vōibolla oskab siin ka midagi juba öelda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline põhjus ongi pisut ebasobivad spordiriided ja sellest tingitud nahakahjustus, kus põletik kerge tekkima. Kui häirib, tulge meestearsti vastuvõtule.