Küsin veel üle mul veiti seetimisega mure peale oppi 06.02.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul oli eelmine kolmapäev kubemesonga opp ja kui kaua peale oppi võib kesta kui seetimine on häiritud hetkel söön veiti rohkem aga tagant ei tule välja veel siiamaani kas see veel võib kesta pikalt või kuidas seda seetimist korda teha millisest soovitused

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Palun esitage see küsimus oma kirurgile või perearstile!