Tere peenise otsas punetust olnud paari viiko panen siia pildid et mida arvate millega tegu võiks olla 13.12.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mitu nädalat olnud kusedes lõpus sellist imeliku valu ja otsast punane

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Punetus ja valu viitavad põletikule. Tuleb teha esmasjoa kuse analüüs ja analüüsida riskitegureid. Tulge vastuvõtule!