Mis on? 31.01.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Et tekkis algus mingid väiksed täpid ja punane ja nüüd koorub nahka maha!Et valus ei ole hetkel miskit vaid hell vaid veits.Et kas põletik või midagi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selge eesnahapõletik. Kui tänaseni püsib või kordub, soovitan kiiret meestearsti visiiti. Kui meestekliinikus, siis võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja ärge peenist enne visiiti 24 tundi peske!