Punased laigud kubeme piirkonnas ja reie siseküljel 08.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Nädal peale kaitseta vahekorda tekkisid punased laigud kubeme piirkonda ja reie siseküljele, kuskilt ei valuta ,aga kergelt sügeleb suguelundi küljelt kui olen aktiivsem. Urineerides tunnen kergelt põletust ja kui eesanaha tagasi tõmban siis tunnen ebameeldivat lõhna. Kas tegemist võib olla suguhaigusega või pigem seen infektsiooniga?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildil mitmeid põletikule viitavaid tunnuseid. Tasuks meestearsti külastada ja suguhaigused ära testida. Läbivaatusel saab ka täpsema pildi kubeme piirkonna seisundist. Kui meestekliinikusse tulete, siis võtke kohe kaasa ka hommikune esmasjoa kuse analüüs.