Väikesed punased punnid kubeme piirkonnas 18.04.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Palun Abi. Mul tekkisid kubeme piirkonda väikesed punased punnid. sisuliselt üle öö.(Kahe päevaga.)
Mis need on ja kuidas ravida.
Helistasin ka Pärnus naha arstile aga aega saaks alles kuu aja pärast.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nahapõletik. Kuna te ei jaga mingit infot millega seoses probleemid tekkisid, ei oska ka head nõu anda. Kiiresti saate pöörduda oma perearsti poole, kes on tervisemurede puhul alati esimene abimees.