Tere,palun abi!1munand väga suur ja kõva peale kubeme songa operatsiooni. 11.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,Dr,Punab.Ca 5 kuud tagasi tehti Magdaleenas kubeme songa op.Peale oppi hakkas tekkima vesi munasse(ühte,sinna poole kus lõigati).Olen käinud nüüd 5 korda juba vett süstlaga välja võtmas,sama arsti juures,kes opereeris mind.Teisipäeval(08.08.23) käisin jälle,tänaseks on vesi juba tagasi ja noku väljanägemine läks siniseks-mustaks.Kunagi kirjutasin ka oma probleemist Teile ,et äkki ebaõnnestus op,sest peale oppi oli tohutu valu,aga kedagi ei huvitanud.Löödi õhtul uksest välja ja seljataga uks ruttu lukku.Te soovitasite ikka sama arsti juurde tagasi pöörduda.Nüüd pani dr.aja mulle ultrahelisse.mida teha,kas selle arstiga edasi või hoopis Teie oskaksite paremini aidata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvestades probleemi ja vanust, siis soovitan antud juhul kindlasti uroloogi visiiti, sest tundub, et mõistlikum oleks probleem vesimunandi operatsiooniga ära lahendada. See süstlaga tühjendamine ei anna tõesti püsivat ravitulemust.