Vesivillid jala siseküljel, kubeme piirkonna lähedal 08.08.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Jala siseküljele mundandite läheduses on vesivillida, ei valuta, natuke sügelevad. Kui katki teha tulevad uued. Olen võtnud Kaks korda villis sisust herpese proovi mis on olnud negatiivine (HSV1 DNA, HSV2 DNA)

Lisaks olen teinud (Treponema pallidum Ab,Chlamydia trachomatis,Mycoplasma genitalium,Neisseria gonorrhoeae DNA, Trichomonas vaginalis,Chlamydia trachomatis)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin saab küll edasi aidata vaid peale läbivaatust. Ärge rohkem raha enesetestimisele raisake...