Mehe suguorgani valu peale vagekorda 31.07.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Peale vahekorda on mehel järgmine päev (hommikul) suguelundi pea ha selle ümber olev nahk hell, kohati punerav nagu oleks tekkinud vill-hôôrdumise tagajàrjel. Selle üle muret ei ole, et naine kuiv oleks, seda ei ole. Kas on selle mure vastu mingi lahendus. Palun nôu. Seksida tahaks rohkem, aga ei saa, peab ootama kuni nö hôôrdunud koht tervemaks saab. Ette tànades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin kahjuks ilma läbivaatuseta lahendust pakkuda pole võimalik. Põhjuseid võib olla mõlema partneri poolelt. Seega soovitan mehel vastuvõtule tulla. Kui minu juurde, siis kõige parem oleks peale hiljutist seksi, kui probleemid selgemalt näha. Kaasa ka hommikune esmasjoa uriin ja peenist eesnaha alt minimaalselt 12 tundi mitte pesta.