Valu pissimise korral 20.05.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sain külma ning jäin haigeks(palavik). Esimese päeva õhtul ei saanud kohe vetsust tulemagi kui oli vaja juba uuesti minna, kuid öösel ei pidanud kordagi vetsu minema. Järgmine paev seda ei olnud aga tuli valu pissimise lõpu poole, aga vahepeal ei olnud valu üldse. Mida teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on tervisemure, siis sellisel puhul aitab arsti nõustamine, uuringud ja ravi.
Esimeseks kontaktiks on alati perearst.
Kui on kuse-sugutrakti probleemid, saab aidata ka meestearst.