Testosteroon? 13.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Pöördun Teie poole, kuna juba paar aastat kohutav väsimuse tunne.Olen korduvalt käinud selle teemaga perearsti vastuvõtul,aga seni on justkui kõik korras olnud.
Samas kaebusi tekib kogu aeg juurde.
Algas selliselt, et trenni tehes ei taastunud ma enam..Peale selle on seksihuvi üldse kadunud ja munandid on kuidagi väikeseks tõmbunud.Ise arvan, et vb on asi seotud testosterooni tasemega.
Mis peaksin ette võtma??

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearsti vastuvõtule tulema. Teeme vajalikud uuringud ja püüame probleemi põhjustele jälile saada.