Valu peale seemnepurset 10.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Aegajalt on valu enne seemnepurset ja calu tekib ka peale seemnepurset. Valu tekib rohkem kusiti ava juures. Kui peale vahekorda kusele lähen tekib ja kõrvetav valu kusitiavas. Peenisele on ka tekkinud villitaolised moodustised, äkki lihtsalt ära hõõrunud.Vastuvõtule saan alles 21 juunile.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Valu, mis seotud seemnepurskega, tuleneb enamasti kas sugutrakti põletikust või piirkonda varustavate närvide ärritusest. Soovitaks siiski kiiremat vastuvõtuvarianti otsida.