Küsimus testosterooni kohta 28.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Testosteroon
6.68 nmol/L 8.64-29.0, ma saan aru,et see on liiga madal, kas siis arst kirjutab mingi rohu välja,et seda tõsta? See mõjutab libiidot ja kui hästi kõvestub ja kui hästi kõvana seisab ka?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Oluline on kudedele kättesaadava testosterooni tase. Ravi osas on esmatähtis madala testosteroonitaseme põhjus. Ravi üle otsustab teie raviarst. Erektsiooni osas on olemas oluliselt efektiivsemad ravimid kui hormoonid.