Ei toimu seemnepurset. 23.03.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist! Olen 24. Aastane noormees ning olen viimasel ajal tähele pannud et vahekorra ajal ei toimu seemnepurset,Kuiki vahekord on nauditav ja pole probleeme siis siiski teeb ise endale naduge mured et partner ei suudagi ära rahultada,eelnevald pole sellist probleemi ette tulnud, sooviks nadugene infot selle kohta et kas on midagi tõsist!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selle info alusel pole kahjuks midagi mõistlikku öelda. Kui on mure, soovitan meestearsti vastuvõtule pöörduda.