Mühk peenisel eesnaha all 25.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

4 päeva tagasi tekkis kõva mühk peenise peale. Ei ole muidu valulik, ega sügele. Muidu katsudes umbes hernetera suurunue, muutub suuremaks erektsiooni ajal.
Pisike mügarik on olnud mitu aastat aega seal, aga nüüd äkitselt suuremaks muutunud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist lümfisüsteemi soontega. Ilma läbivaatuseta kahjuks siin head nõu anda pole võimalik. Kui häirib, tulge meestearsti vastuvõtule.