Neerukivid juhiti põide 07.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Patsient 5 kaelalüli murruga 7 kuud möödas(alakeha ja kõhust halvatud).Nädal tagasi Haapsalu Neuroloogiakeskuses tekkis kõrge palavik ja põhjusex neerukivid.Haapsalu haiglas juhiti need põide(noormehel kateeder) Haapsalu saatis mehe oma sünnilinna Rakvere haiglasse jälgimisele.
Kuidas sellisel patsiendil need ära võetakse? Rakvere ütleb et ootame...?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Rakvere haiglas töötab uroloog Juho Pariis, kes saab siin midagi sisulist öelda ja ehk ka ette võtta. Millegi täpsemaks soovitamiseks peaksin ma kogu haiguslugu nägema.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Seemnepurse põide

Kas seemnepurse põide põiele või üldse urineerimisele ohtlik pole?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ega seda mõju teadulikult uuritud polegi. Oma kogemusest - põie funktsiooni häire teket sellisel juhul pole näinud. Üldine soovitus on, et mõni aeg peale sissepoole toimunud seemnepurset võiks põie tühjaks ...

Loe edasi

Neerukivid

Tere
Paar päeva tagasi paigaldatti mul mustamäe haiglas tent kusejuhasse , kuna kivi oli kusejuha umistanud . Urineerimise lõpus on tunne nagu neer tõmbuks vaakumisse ja on päris valus . Dr. Zirel ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Vabandan, kuid haiguslugu täpselt teadmata ei ole siin võimalik miskit mõistlikku nõu anda. Soovitan usaldada oma väga head raviarsti. Tema on ka see inimene, kes saab esitatud küsimustele vastata.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: