Neerukivid juhiti põide 07.12.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Patsient 5 kaelalüli murruga 7 kuud möödas(alakeha ja kõhust halvatud).Nädal tagasi Haapsalu Neuroloogiakeskuses tekkis kõrge palavik ja põhjusex neerukivid.Haapsalu haiglas juhiti need põide(noormehel kateeder) Haapsalu saatis mehe oma sünnilinna Rakvere haiglasse jälgimisele.
Kuidas sellisel patsiendil need ära võetakse? Rakvere ütleb et ootame...?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Rakvere haiglas töötab uroloog Juho Pariis, kes saab siin midagi sisulist öelda ja ehk ka ette võtta. Millegi täpsemaks soovitamiseks peaksin ma kogu haiguslugu nägema.