Tekkis imelik punn peenisele. 07.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekkis selline punn paar päeva tagasi peenise paremale poole.
Too aeg olin oma käega vähe rohkem aktiivsem ja selles küsimus ongi, et kas tegu on lihtsalt âra hõõrumisest tekkinud punniga või võib see muud olla?
2-3 nädalat tagasi tehti mulle ka kaitsmata suuseksi.
Niiet siit ongi väike kahtlus või paranoia.

Natuke tugevamalt puudutades annab ka nõra valu. Aga mitte midagi tõsist.

Tanud

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on miski nahanäärme põletikuga. Soovitan tulla vastuvõtule. Meestekliinikus saab noorte nõutamise vastuvõtule kiirelt ja saatekirjata.