punetus eesnahal 11.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, eelmisel nädalal tekkis eesnaha peale punetus, kuhu alla hakkas kogunema mäda. Iga kahe päeva tagant hakkab see valutama ja mäda väljavoolama. Siis paar päeva parem, kuid siis kordub jälle.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on probleem, siis tuleb see lahenda. Vanuse järgi kuulute noorte nõutamise programmi raami, mis tagab Kliinikumi meestekliinikus kiire ja saatekirjata vastuvõtu. Võtke kaasa hommikune esmasjoa kusi ja enne visiiti soovitan eesnaha alt peenist mitte pesta.