Kas see võib olla suguhaigus? 01.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Punetus paremal pool eesnahal, algas paar paeva tagasi. Kas tegemist voib olla suguhaigusega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kas VÕIB olla suguhaigus, peaksite ikka teie ise teadma. Pildi alusel on tegu eesnahapõletikuga, mille puhul on enamasti tegu sugulisel teel leviva haigusega. Kui on riskikäitumine, tuleks suguhaigused välistada. Kui on eesnahapõletik, tuleks see välja ravida. Meestearst aitab!