Pikk ning jäme veen peenisel 17.04.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Pisut valmistab muret jäme veen, mis ulatub peenise alumisest osast kuni peani, kus ta U-tähe kujulise kaarena tagasi tuleb. Kui peenis on maksimaalses erutusseisundis ja eesnahk tagasi tõmmata, voldib veen ennast pooleks. Mingit valu küll ei teki, kuid samas sisetunne ütleb, et veen päris nii tegema ei peaks.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta on siin miskit nõu raske anda. Usun, et tegemist on üsna normaalse peenise nahaalusete veenide kuluga. Mõnikord võivad selles piirkonnas umbuda ja enam väljendunud soonena paista ka lümfisooned.
Kui teeb muret, siis tulge meestekliinikus noorte nõustamise vastuvõttu. Vaatame üle ja siis on asi selge.