kurkum ja karvad 24.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas turmeric powder ehk kurkum peatab/aeglustab habeme või keha karvastiku kasvamist ja kas sellel on kõrvalmõjusi? Näiteks habeme kasv peatub täiesti? kui kauaks peale kasutamise lõpetamist hakkab keha karvastik uuesti kasvama?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selle küsimusega peate pöörduma selle jama teile maha müünud organisatsiooni või inimese poole.